Pszczółki

  Nasza sala jest przestronna i widna, a okna wychodzą na ogród przedszkolny. Grupa posiada swoją łazienkę a wejście do niej jest bezpośrednio z sali. Wyposażenie i umeblowanie sali dostosowane jest do wieku dzieci. Znajdują się u nas zabawki i kąciki zainteresowań: kącik książki, kącik kuchenny, kącik mechanika itp., które mają na celu rozwijanie wyobraźni, sprawności manualnej i spostrzegawczości podopiecznych. Dekoracje w sali zmieniają się wraz z porami roku oraz uroczystościami.
 
Podczas zajęć dydaktycznych dzieci zapoznają się z treściami zawartymi w podstawie programowej wychowania przedszkolnego, m.in. zjawiskami przyrodniczymi związanymi z kolejnymi porami roku, zasadami zdrowego trybu życia i różnorodnymi formami spędzania wolnego czasu. Wzbogacają swoje umiejętności z zakresu samoobsługi, edukacji ruchowej, plastycznej i muzycznej.
 
"Pszczółki" chętnie uczestniczą w zabawach muzyczno – ruchowych, które dostarczają im mnóstwo radości.  Raz w tygodniu dzieci biorą udział w zajęciach logo-rytmicznych a dwa razy w tygodniu w zajęciach umuzykalniających i w zajęciach języka angielskiego.
 
Mamy dużą nadzieję, że ten rok będzie bogaty w wiele nowych, rozwijających i ciekawych doświadczeń dla dzieci i ich rodziców."

20221004_081602 - 2
20221004_081610

Kontakt

Przedszkole Nr 153 „Słoneczne Przedszkole”

ul. W. Chrzanowskiego 19
04-392 Warszawa

tel. 22 810 06 03
e-mail: 
p153@eduwarszawa.pl

Mapa dojazdu

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.