Delfinki - filia

Grupa „Delfinki” znajduje się w filii „Słonecznego Przedszkola” przy ul. Dwernickiego 20.
Delfinki to jedna z trzech najmłodszych grup w naszym przedszkolu, uczęszczają do niej dzieci 3 letnie. Sala naszej grupy jest duża, jasna i przestronna co stawarza warunki do zabawy i wypoczynku oraz umożliwia dzieciom podejmowanie różnorodnych aktywności. Sala wyposażona jest w nowe, kolorowe mebelki dostosowane do wzrostu i wieku dzieci oraz kąciki tematyczne.
 
Wystrój wnętrz w naszej sali odpowiada aktualnej porze roku, nauczycielki dbają o kąciki przyrody, 
w których eksponowane są np. dary natury, czy przedmioty charakterystyczne dla danej pory roku. Dziecko poprzez obserwację tych kącików, dbanie o nie, utrwala sobie zdobywanie wiadomości i umiejętności.
Dzieci mają do dyspozycji  dużo zabawek, pobudzających różnorodne strefy aktywności, a przestrzeń w Sali sprzyja podejmowaniu najróżniejszych zabaw. W Sali znajduje się łazienka wyposażona w umywalki oraz kabiny z toaletami.  
 
Szatnia jest duża, co sprzyja miłej i spokojnej atmosferze podczas odbierania  i przyprowadzania dzieci do przedszkola. Każde dziecko ma swoją szafeczkę z kolorowym znaczkiem na ubrania i buty. 
W szatni znajduje się także tablica informacyjna dla rodziców, gdzie na bieżąco można zapoznać się
z aktualnie realizowanymi treściami dydaktyczno – wychowawczymi  oraz najważniejszymi informacjami  dotyczącymi grupy oraz przedszkola.  W szatni znajdują się również tablice , na których eksponowane są prace dzieci.
 

 

image0000001(1)
image0000011(2)

Kontakt

Przedszkole Nr 153 „Słoneczne Przedszkole”

ul. W. Chrzanowskiego 19
04-392 Warszawa

tel. 22 810 06 03
e-mail: 
p153@eduwarszawa.pl

Mapa dojazdu

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.