Gwiazdki

                    

       Grupa "Gwiazdki" znajduje się na parterze, po lewej stronie korytarza. Wszystkie okna z naszej sali skierowane są w stronę ogrodu przedszkolnego. Jest u nas widno, kolorowo i przestrzennie. Pomieszczenie wyposażone jest w kolorowe szafki, stoły, krzesełka oraz sprzęty umożliwiające dzieciom jak najlepsze warunki do nauki i zabawy. Tu także mamy wiele zabawek, klocków, gier, układanek edukacyjnych, które pomagają dzieciom spędzić aktywnie i miło wolny czas – między zajęciami głównymi, a dodatkowymi.
        Mamy własną łazienkę ułatwiającą czynności higieniczno – sanitarne, która również dostosowana jest do wzrostu i potrzeb dzieci. Sala grupy zawsze ozdabiana jest dekoracjami, zgodnymi z aktualnie panującą porą roku. 
        Gwiazdki, to najmłodsza grupa w naszym przedszkolu, chodzą do niej dzieci 3 letnie.  
Przeszliśmy bez problemów, najtrudniejszy czas w życiu każdego dziecka, związany z okresem adaptacji. Teraz rozstanie z ukochanymi rodzicami, nie stanowi żadnego problemu. Bardzo lubimy przychodzić do przedszkola, tu stajemy się coraz bardziej samodzielni, znamy już zasady przebywania w grupie i staramy się je przestrzegać.  Interesujemy się wszystkim, co nas otacza, lubimy wszelkie doświadczenia, ciekawe opowieści, teatrzyki. Jesteśmy pogodni, uśmiechnięci i bardzo lubimy wspólnie zabawy, taniec, śpiew. Chętnie się uczymy i staramy się skupić podczas zajęć, żeby dowiedzieć się jak najwięcej ciekawych rzeczy. 
Po dniu wypełnionym aktywnością odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej lub bajek.
 

sala8
sala2 (1)
sala9
sala4
sala5
sala6
sala7

Kontakt

Przedszkole Nr 153 „Słoneczne Przedszkole”

ul. W. Chrzanowskiego 19
04-392 Warszawa

tel. 22 810 06 03
e-mail: 
p153@eduwarszawa.pl

Mapa dojazdu

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.