IMG_4846
2222
1
5
2
4
6

Przedszkole Nr 153 „Słoneczne Przedszkole
ul. W. Chrzanowskiego 19
04-392 Warszawa
tel. 22 810 06 03
e-mail
p153@eduwarszawa.pl


 

Aktualności

Zaproszenie na webinar
6 sierpnia 2023

W ramach lokalnego systemu wsparcia Towarzystwo Rozwoju Aktywności Dzieci "Szansa" przygotowało webinar dla rodziców pt: "Co z tym ...

Festyn sportowo-rekreacyjny Małego ...
27 lipca 2023

Zapraszamy Państwa na „Festyn sportowo-rekreacyjny Małego Powstańca”. Bądźcie z nami 5 sierpnia br. w Hali „Siennicka” ...

Linki

O przedszkolu

Przedszkole 153 istnieje od 1959 roku. Mieści się z dala od większego ruchu ulicznego przy ulicy Chrzanowskiego 19 w budynku mieszkalnym.
Przyjmujemy dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Placówka jest czynna od godziny 7:00 do 17.00
 
Dla dzieci jest przeznaczonych 6  sal grupowych. Posiadamy duży osłonięty od zgiełku, słoneczny ogród. Nad bezpieczeństwem i rozwojem dzieci czuwa wykwalifikowana i doświadczona kadra pedagogiczna. Raz w miesiącu w przedszkolu odbywają się koncerty i teatrzyki. Organizowana jest również zabawa z Mikołajem, bal karnawałowy, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Dziecka oraz inne uroczystości. W placówce panuje miła i rodzinna atmosfera. Wszyscy pracownicy są cierpliwi, przyjaźni rozumiejący potrzeby dziecka. Potrafią ich słuchać i pomagać w  wszelkich problemów, z którymi borykają się rodzice.
 
Pomieszczenia dla dzieci wyposażone są w wiele zabawek i pomocy dydaktycznych. Posiadamy dwie sale multimedialne, dzięki którym proces edukacji jest atrakcyjniejszy i bardziej przystępny dla dzieci. Zajęcia dodatkowe organizowane są w zależności od zainteresowań, potrzeb oraz oczekiwań na wniosek rodziców. Najczęściej są to zajęcia: Język angielski, dzieci uczą się języka poprzez ruch i zabawę. Rytmika, rozwija poczucie rytmu, pobudza wrażliwość muzyczną. Gimnastyka ogólnorozwojowa prowadzona przez nauczycieli.
 
Posiłki w przedszkolu są zróżnicowane, przygotowywane na miejscu przez naszych mistrzów kuchni. Tygodniowy jadłospis jest dostępny dla rodziców na tablicy informacyjnej w przedszkolu, jak również na stronie internetowej. Dzieci otrzymują trzy posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek.
 
W przedszkolu można skorzystać z porady psychologa i logopedy. 
Na przełomie maja i czerwca organizujemy z pomocą rodziców festyn rodzinny. Odbywa się on na terenie ogródka przedszkolnego. Podczas festynu dzieci i rodzice wspaniale się bawią i spędzają mile czas. 
 
* Praca w dobie Covid-19 odbywa się w reżimie sanitarnym. Rodzice nie wchodzą na teren przedszkola. 
 
Zapraszamy do naszego przedszkola.
 
 
 

Kontakt

Przedszkole Nr 153 „Słoneczne Przedszkole”

ul. W. Chrzanowskiego 19
04-392 Warszawa

tel. 22 810 06 03
e-mail: 
p153@eduwarszawa.pl

Mapa dojazdu

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.