P153 baner 02
P153 baner 03
P153 baner 04
P153 baner 05
P153 baner 06
P153 baner 07

Przedszkole Nr 153 „Słoneczne Przedszkole”
ul. W. Chrzanowskiego 19
04-392 Warszawa
tel. 22 810 06 03
e-mail: p153@edu.um.warszawa.pl


 

 

 

Aktualności

Teatr Straży Miejskiej.
9 lipca 2021

W dniu 2 lipca w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie zorganizowane przez Straż Miejską. Teatr miał charakter kukiełkowy. Strażnicy ...

Akcja "Serce dla ...
8 lipca 2021

W dniu 7.07.2021 r. nasze przedszkole zorganizowało akcję „Serce dla Seniora”. W naszym ogrodzie odbył się koncert dla Seniorów. ...

Linki

Elfy

 Grupa Elfy znajduje się na parterze, po lewej stronie korytarza. Wszystkie okna z naszej sali skierowane są w stronę ogrodu przedszkolnego. Jest u nas widno, kolorowo i przestrzennie. Pomieszczenie wyposażone jest w kolorowe szafki, stoły, krzesełka oraz sprzęty umożliwiające dzieciom jak najlepsze warunki do nauki i zabawy. Tu także mamy wiele zabawek, klocków, gier, układanek edukacyjnych, które pomagają dzieciom spędzić aktywnie i miło wolny czas – między zajęciami głównymi, a dodatkowymi.
 Mamy własną łazienkę ułatwiającą czynności higieniczno – sanitarne, która również dostosowana jest do wzrostu i potrzeb dzieci. Sala grupy zawsze ozdabiana jest dekoracjami, zgodnymi z aktualnie panującą porą roku. 
        Elfy, to najmłodsza grupa w naszym przedszkolu, chodzą do niej dzieci 2,5 – 3 letnie.  
Przeszliśmy bez problemów, najtrudniejszy czas w życiu każdego dziecka, związany z okresem adaptacji. Teraz rozstanie z ukochanymi rodzicami, nie stanowi żadnego problemu. Bardzo lubimy przychodzić do przedszkola, tu stajemy się coraz bardziej samodzielni, znamy już zasady przebywania w grupie i staramy się je przestrzegać.  Interesujemy się wszystkim, co nas otacza, lubimy wszelkie doświadczenia, ciekawe opowieści, teatrzyki. Jesteśmy pogodni, uśmiechnięci i bardzo lubimy wspólnie zabawy, taniec, śpiew. Chętnie się uczymy i staramy się skupić podczas zajęć, żeby dowiedzieć się jak najwięcej ciekawych rzeczy. 
Po dniu wypełnionym aktywnością odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej lub bajek.
 

IMG_4008

Kontakt

Przedszkole Nr 153 „Słoneczne Przedszkole”

ul. W. Chrzanowskiego 19
04-392 Warszawa

tel. 22 810 06 03
e-mail: p153@edu.um.warszawa.pl

 

 

Mapa dojazdu

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.